O nás

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nový domov? Co takhle vkročit do toho naplno a pořídit si kvalitní rodinný dům na klíč? Ve společnosti DOLERY, s.r.o., se už od roku 1993 věnujeme stavebním pracím včetně kompletních realizací staveb na klíč, komplexních rekonstrukcí nebo dokončovacích stavebních prací. Jsme profesionálové a při své práci dbáme na každý detail, abychom klientům odevzdali výsledek přesně podle jejich představ. Tým našich pracovníků je zvyklý pracovat i na rozsáhlých, technicky náročných zakázkách, a zvládne Vám tak nabídnout stavbu, která s Vámi vydrží celý život. Nový domov jsme už postavili stovkám klientů a jsme rádi, že na svou práci pravidelně dostáváme kladné ohlasy. Vyzkoušet nás kdykoli můžete i Vy – stačí se ozvat a vysvětlit nám své představy.

A co konkrétně v nabídce naší společnosti najdete?

  • Naší nejžádanější službou je výstavba rodinných domů na klíč. Snažíme se, abychom svým zákazníkům poskytli příjemné místo, ve kterém se bude jeho obyvatelům dobře žít i pracovat. Rodinné domy stavíme buď na základě individuálně vytvořených, nebo typových projektů a umíme záměr projektanta dokonale zhmotnit v každém detailu. Domy na klíč typicky stavíme tak, aby byly po dokončení naší práce připravené k nastěhování, a kromě základních prací, jako je výstavba nosných konstrukcí nebo pokládka podlah, je dodáváme i s takovými „detaily“, jako jsou vnitřní výmalby nebo nainstalované zařizovací předměty.
  • Pokud svůj domov chcete zútulnit, existují i jiné způsoby než si rovnou koupit nový dům. Ve společnosti DOLERY pro Vás zvládneme i kompletní rekonstrukci Vaší starší stavby a postaráme se, aby se znovu dostala do perfektní kondice. Co všechno bude rekonstrukce zahrnovat, záleží jen na Vás: my Vám rádi položíme novou podlahu, vyměníme okna, zrekonstruujeme fasádu, zbouráme nebo postavíme nové příčky a řadu dalších.
  • Potřebujete realizovat dílčí stavební úpravy nebo dokončovací práce? Umíme takřka všechno, na co si vzpomenete: zateplování budov, opravy střech, suchou výstavbu i pokládku dlažby. V rámci stavebních dokončovacích prací pak pro Vás zařídíme třeba broušení, spárování nebo kompletní malířské práce.

Zavolejte nám ještě dnes, domluvte se s námi na termínu osobní schůzky a nechte nás, abychom pro Vás realizovali všechny stavební práce, které budete k dosažení své stavby snů potřebovat. Celý tým naší společnosti je tu pro Vás, aby s Vámi prokonzultoval Vaše stavební vize a pomohl Vám je co nejdříve realizovat. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!