Čím se řídíme při práci

Svěřit někomu do rukou výstavbu vlastního domu je závažné rozhodnutí, které byste si měli pečlivě promyslet. Ve stavební firmě DOLERY máme za to, že jsme pro všechny Vaše záměry v oblasti stavebnictví tím nejlepším kandidátem. Proč byste si měli vybrat právě nás?

  1. Jsme firmou s dlouhou historií. Když jsme v roce 1993 začínali, vypadalo stavebnictví i architektura úplně jinak. I díky tomu, že pečlivě sledujeme novinky, které náš obor potkávají, jsme ale svou práci po celou dobu zvládli udržet na špičkové úrovni kvality – a plánujeme to tak nechat i do budoucna.
  2. Už žádné další starosti s únavným a časově náročným procesem výstavby nebo rekonstrukce! Ucelená nabídka stavebních prací od naší společnosti Vám poskytne všechno, co pro svou stavbu potřebujete. Vybrat si můžete třeba kompletní realizaci stavby na klíč – tu pro Vás zařídíme rychle, spolehlivě a tak, abyste se hned po skončení prací mohli nastěhovat.
  3. Jsme malá, etablovaná rodinná firma a můžeme si dovolit individuální přístup ke každému z našich klientů. To, jak stavba, rekonstrukce nebo drobná stavební úprava nakonec dopadne, záleží z největší části právě na Vašich požadavcích, a my jim umíme naslouchat a realizovat je k Vaší stoprocentní spokojenosti.
  4. Tým naší firmy je flexibilní a stavebnictví zná skrz naskrz. I díky tomu se nám nemusíte bát svěřit ani ty nejnáročnější zakázky, které dokážeme bez problémů zkoordinovat a zajistit, aby na konci stála hotová stavba, které bude perfektně fungovat jako celek.
  5. Dobře víme, že naši zákazníci rozhodně nestojí o to, abychom je připravovali o čas. I proto dlouhodobě dbáme na absolutní spolehlivost svých služeb – dodržování termínů a dohod je pro nás přirozené a pokaždé si pečlivě dáváme pozor na to, aby byl poslední detail dokončen přesně tak, jak jsme se domluvili.